Kontakty

Mobilagency.cz : Servis mobilních telefonů
Naší prodejnu naleznete v dobře dostupné lokalitě
Kousek od metra Jiřího z Poděbrad

Novinky

arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...


Servis počítačů

Servis počítačů

oprava počítačů, notebooku

veškeré opravy PC a notebooků diagnostika, servis se zárukou

Servis, oprava počítačů

softwarové problémy

aktualizace sw, nefunkční operační systém, spadlé PC

softwarové problémy

instalace nových programů

přidání aplikací včetně optimálního nastavení a zabezpečení

instalace programů

odstranění virů

vyčištění zavirovaného počítače, diagnostika, řešení problémů

odstranění virů

připojení k internetu

kompletní konfigurace nutná k připojení s internetu

připojení k internetu

nastavení drátové i pevné sítě

zřízení počítačové sítě, připojení počítače do sítě, opravy a údržba

nastavení sítě

sestavení PC na míru

sestavíme počítač přesně dle Vašich potřeb s důrazem na poměr cena/výkon

PC na míru

prodej PC komponentů

Nabízíme prodej všech komponentů a doplňků k PC

PC komponenty

školení dle vašeho přání

vysvětlíme, zaškolíme, naučíme rádi vám pomůžeme

školení

Servis počítačů, tabletů a mobilů, Tel: 605 302 874

 • Hardwarová oprava počítače nebo notebooku – nefunguje vůbec nebo s problémy. Po diagnostice závady a konzultaci s vámi vyměníme nebo opravíme (je-li to možné) příslušný díl. Čištění, odstranění přehřívání, atd.

 • Softwarové problémy. Instalace operačních systémů včetně ovladačů a to i tehdy, když ovladače nemáte k dispozici. Opravy operačního systému, přenos na jiný stroj, zálohování dat, obnova ztracených dat po formátování, případně po odstranění diskového oddílu. Instalace jiných programů, jejich optimalizace, celková kontrola aktualizací. Námi podporované operační systémy od MS DOS po Windows 7. Veškeré operace s poštou (mailem).

 • Nastavení zařízení (počítače, notebooku, tiskárny, sítě, atd.) po zakoupení. Doinstalace, konfigurace, aktualizace, otestování a předvedení

 • Odstranění virů, nežádoucích a škodlivých programů. Instalace a konfigurace komplexního antivirového programu. Řešení problematiky bezpečnosti vašich dat.

 • Školení podle vašeho přání. Velmi efektivně naučíme naprosté začátečníky používat počítač, tiskárnu a další připojená zařízení. Pomůžeme i pokročilejším uživatelům s jakýmkoliv problémem. Rozsah témat z naší strany není nijak omezen – šetříme váš čas.

 • Názorně předvedeme připojení k internetu, nastavení drátové i pevné sítě. Poradíme, jak nejlépe u vás doma síť provozovat, jsme schopni na místě přizpůsobit kabeláž, poradit při výběru umístění modemu, routeru, antény, případně jiného síťového vybavení.

 • Po analýze vašeho počítače či notebooku poradíme s tím, jak případně vylepšit jejich uživatelské vlastnosti z hlediska výkonu, stability a efektivity. Používáme komponenty zakoupené u renomovaných distributorů, případně zakoupené vámi.

 • Dodáváme vlastní počítačové sestavy přesně podle vašeho přání. Respektujeme vaše požadavky na výkon, rozměry skříní, hlučnost, případně jiné specifické požadavky. Záruky na naše PC sestavy jsou dvouleté, v případě některých vybraných dílů tří i víceleté. Projeví-li se na námi vyrobeném počítači v záruční době závada, odstraníme ji u vás. Není-li to možné, jsme schopni bezplatně na dobu nezbytně nutnou a zdarma zapůjčit jiný počítač, který uzpůsobíme co nejvhodněji tak, aby jste mohli pokračovat ve své práci.

 • Za velmi přijatelných cenových podmínek prostřednictvím našich externích spolupracovníků nabízíme zakázkový vývoj programů, zejména databázových řešení, tvorbu webových stránek, grafické práce a retuše.

 • Poradíme s optimalizací nákladů např. na tisk. Doporučíme tam, kde je to možné, velice kvalitní a ověřené alternativní náhrady tonerů, inkoustů, případně pásek pro jehličkové tiskárny.

 • Pro náročnější zákazníky nabízíme poradenství a realizaci audio řešení vaší domácnosti prostřednictvím výpočetní techniky na jedné straně a kvalitní, přitom cenově dostupné reprodukční techniky na straně druhé. Externista, se kterým spolupracujeme, patří mezi naše přední odborníky v audiofilní sféře.

 • Jsme schopni výpočetní techniku zakomponovat do vašeho nábytku, či jiného zařízení vaší pracovny nebo kanceláře.

Servis počítačů s garancí nízké ceny

Navštivte také náš servis mobilních telefonů.

 

Y2E3Yz