Servis mobilních telefonů

Specializujeme se na opravy mobilních telefonů a tabletů protože nevěříme, že rozbitá LCD obrazovka nebo poškozené nabíjení by nemělo ovlivňovat váš život. Inteligentní mobilní telefony nás v této době spojují s naší rodinou, přáteli a zbytkem světa. S nefunkčním přístrojem může být tento komunikační most přerušen a potíže nedají na sebe dlouho čekat. Přineste své poškozené zařízení do našeho servisu Mobilagency pro opravu Vašeho mobílního telefonu - smartphonu nebo tabletu.

Servis mobilních telefonů s garancí nízké ceny

Výměna LCD a Dotyku

Provádíme výměnu Dotykových desek, skel a kompletních LCD displejů na většině prodávaných značek mobilních telefonů. Cena se pohybuje u levnějších modelů do 800,-Kč. Dražší modely iPhone a Samsung se můžou cenově vyšplhat za výměnu přední Dotykové desky s LCD až k 8.500,-Kč. Výměnu LCD u většiny telefonu provádíme na počkání nebo do druhého dne.

Oprava nabíjení (datového konektoru)

Nejčastější závada mobilního telefonů nebo tabletu je mechanicky utržený systémový konektor. Výměna nabíjecího konektoru microUSB stojí u většiny modelů 400-800,-Kč, u nových modelů Samsung se cena za opravu nabíjení může vyšplhat k 1.800,-Kč. Oprava nabíjení u telefonů s konektorem Typ-C se pohybuje od 500,- do 1.900,-. Tyto opravy nabíjení provádíme na počkání do 60 minut.

Odblokování Vašeho přístroje

Nabízíme odblokování na síť, odblokování gesta, bezpečnostního kódu a odstranění Factory reset protection - google hesla, Reactivation lock - Samsung hesla, Huawei učet, Xiaomi učet, většinu značek mobilních telefonů a tabletu. Cena za odblokování je různá, ale většinou se pohybuje do 1000,-. Výjimkou je odblokování iPhone, záleží na stávajícím operátorovi, který iPhone blokuje. Odblokování většiny modelů provádíme na počkání.


Přehrání firmware

Software přehráváme u většiny mobilních telefonů. Dokážeme nahrát české menu, zamezit pomalý chod telefonu, zlikvidovat zamrzání telefonu a opravu po neodborném softwarového zásahu atd. Cena za přehrání software se pohybuje v rozmezí od 200,- do 800,-Kč. Přehrání software u většiny modelů provádíme na počkání.

Záloha a ukládaní dat

Nabízíme zálohování kontaktů, fotek a ostatních dat u většiny značek mobilních telefonů. Dále provádíme obnovu dat u nefunkčních telefonů, paměťových karet a harddisků. Cena za zálohu dat u funkčního telefonu se pohybuje od 300,- do 500,-Kč. Obnova dat u nefunkčního telefonu, flashdisku, paměťové karty nebo harrdisku začíná na 900,-Kč

Složité pájení

Provádíme výměnu mikro BGA/BGA a SMD součástek, zejména power management chipů, flash pamětí NAND a eMMC, Nvidia a ATi (AMD) grafických chipů. Tyto opravy provádíme jak na telefonech, tak i na základních deskách notebooků za pomocí infra pájecí stanice.

Zdarma diagnostika opravy

Záruka nízké ceny a garance opravy

Naše nízká cenová záruka zaručuje, že získáte co nejmenší cenu na opravu. Každá oprava také zaručuje 90 denní garanci záruky, pokud se něco stane po opravě.

Servis mobilních telefonů, tabletů a počítačů, Tel: 605 302 874

V Mobilagency.cz víme, jaké to je, být oddělen od svého oblíbeného zařízení a nemyslíme si, že byste museli být odděleni déle, než je nutné. Pokud vyberete Mobilagency.cz pro servis Vašeho Smartphonu, můžete si být jisti, že získáváte nejlepší službu za nejnižší cenu s rychlou servisní službou. Rádi dokončíme opravu Vašeho mobilního telefonu co nejdříve a předáme ho zpět stejně funkční jako když byl nový.

Apple, Nokia, Sony, Samsung, Xiaomi, Motorola, HTC, LG, BlackBerry, Lenovo, Huawei, ZTE, Aligator, Alcatel, Vodafone

Servis Mobilních telefonů Tabletů a Počítačů

- Zdarma diagnostika opravy v našem servisu
- řešíme například: výměna prasklého skla, dotykové desky (LCD)
- konektory USB, nenabíjí (pájení BGA dílu), baterie
- odblokování telefonu, záchrana a záloha dat a veškeré další práce
- přejít na servis mobilních telefonů | servis počítačů

Prodejna Řipská 25, Praha 3, Vinohrady

Mobilagency je specialista na prodej náhradních dílu a příslušenství pro mobilní telefony a počítače. Nově jsme do naší nabídky zařadily prodej příslušenství pro pěstitele a zahradníky. Také provozujeme špičkový servis mobilních telefonů

Proč si vybrat z naší nabídky u nás:

+ česká firma, 13 let na trhu + vlastní prodejna se servisem a skladem + přes 700 výdejních míst + záruka vrácení peněz + platba kartami na prodejně

(c) 2020 Mobilagency.cz - všechna práva vyhrazena | mobilní telefony a příslušenství | Odkazy | Webdesign ABweb.cz