S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.
Ok

Jsme tu pro Vás již 20 let!, Volejte na +420 605 302 874


Servis Telefonů
Servis mobilních telefonů, tabletů a počítačů

Specializujeme se na opravy mobilních telefonů a tabletů protože nevěříme, že rozbitá LCD obrazovka nebo poškozené nabíjení by nemělo ovlivňovat váš život. Inteligentní mobilní telefony nás v této době spojují s naší rodinou, přáteli a zbytkem světa. S nefunkčním přístrojem může být tento komunikační most přerušen a potíže nedají na sebe dlouho čekat. Přineste své poškozené zařízení do našeho servisu Mobilagency pro opravu Vašeho mobílního telefonu - smartphonu nebo tabletu.

Servis mobilních telefonů - Volejte na 605 302 874

Servis mobilních telefonů

Časté opravy mobilů

- nelze zapnout
- vypíná se
- nemá signál/ztrácí signál
- nenabíjí, pájení BGA dílu
- nefunkční reproduktor/mikrofon
- prasklé sklo, dotyková deska, LCD
- nefotí, sensor čidlo
- nalepení ochranného skla
- výměna dotykové desky na počkání
- telefony zasažené kapalinou apod.

Servis, opravy tabletů - Volejte na 605 302 874

Servis, opravy tabletů

Nejčastější servisy tabletů

- vypíná se
- nelze zapnout
- mechanicky poškozený tablet
- nemá signál/ztrácí signál
- prasklé sklo, dotyková deska, LCD
- nenabíjí, pájení BGA dílu
- nefunkční reproduktor/mikrofon
- nefotí, sensor čidlo
- tablet zasažený kapalinou apod.

Servis, opravy počítačů

Servis, opravy počítačů

Služby PC servisu

- oprava počítačů a notebooku
- softwarové problémy
- instalace nových programů
- odstranění virů
- připojení k internetu
- nastavení drátové i pevné sítě
- sestavení PC na míru
- oprava PC komponentů

Servis mobilních telefonů, počítačů a tabletů, Volejte: 605 302 874

Zdarma diagnostika opravy

Před každou opravou mobilního telefonu, tabletu nebo PC začínáme na servisu Mobilagency bezplatnou diagnostickou zkouškou, zjišťuje se kořen problému a umožňuje technikovi určit správnou cestu opravy Vašeho mobilního telefonu, tabletu, PC. Diagnostické vyšetření jsou obzvláště užitečná, pokud je problém s přístrojem nejasný. Jakmile je diagnostická zkouška dokončena, může servisní technik vysvětlit všechny možnosti opravy a začít s opravou, pokud budete chtít pokračovat.

Odborné servisní služby

Ať už potřebujete opravu obrazovky telefonu, výměnu LCD, diagnostiku či čištění způsobené vodou nebo některé jiné naše profesionální služby, vždy si můžete být jisti, že s vaším přístrojem odborně pracují nejvíce znalí technici v tomto oboru. Naši technici se o vás starají stejně, jako my se staráme o opravu vašich smartphonů, takže budeme vás informovat o všech aspektech opravy, jak se bude postupovat a oprava provede. Bez ohledu na značku přístroje, pro naše profesionální techniky, není žádné zařízení příliš nové nebo příliš složité.

Záruka nízké ceny a garance opravy

Naše nízká cenová záruka zaručuje, že získáte co nejmenší cenu na opravu. Každá oprava také zaručuje 90 denní garanci záruky, pokud se něco stane po opravě.

V Mobilagency.cz víme, jaké to je, být oddělen od svého oblíbeného zařízení a nemyslíme si, že byste museli být odděleni déle, než je nutné. Pokud vyberete Mobilagency.cz pro servis Vašeho Smartphonu, můžete si být jisti, že získáváte nejlepší službu za nejnižší cenu s rychlou servisní službou. Rádi dokončíme opravu Vašeho mobilního telefonu co nejdříve a předáme ho zpět stejně funkční jako když byl nový.

Pokud Váš hovor nepřijímáme, neznamená to, že s Vámi nechceme mluvit. Pouze se věnujeme zákazníkům fyzicky přítomným na prodejně/servisu. Zavolejte znovu později, zanechte nám vzkaz formou SMS nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Děkujeme za pochopení!

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

NGM5Y2J