Kontakty

Mobilagency.cz : Servis mobilních telefonů
Naší prodejnu naleznete v dobře dostupné lokalitě
Kousek od metra Jiřího z Poděbrad

Novinky

arr35.10.2017 - Sapien faucibus et molestie ac feugiat sed lectus.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore...

O nás

O nás

JSME FIRMA, KTERÁ SE ZABÝVÁ SERVISEM MOBILNÍCH TELEFONŮ

Opravy mobilních telefonů:

Ve firmě Mobilagency se specializujeme na opravy mobilních telefonů a tabletu protože nevěříme, že rozbitá obrazovka nebo poškozené nabíjení by mělo ovlivňovat váš život. Inteligentní telefony nás v této době spojují s naší rodinou, přáteli a zbytkem světa. S nefunkčním přístrojem může být tento komunikační most přerušen a potíže na sebe nedají dlouho čekat. Přineste své poškozené zařízení do našeho servisu Mobilagency pro opravu Vašeho smartphonu nebo Tabletu.


Bezplatná diagnostika Vašeho přístroje:

Před každou opravou mobilního telefonu začínáme na servisu Mobilagency bezplatnou diagnostickou zkouškou, zjišťuje se kořen problému který umožňuje technikovi určit správnou cestu opravy Vašeho mobilního telefonu. Diagnostické vyšetření jsou obzvláště užitečná, pokud je problém s přístrojem nejasný. Jakmile je diagnostická zkouška dokončena, může servisní technik vysvětlit všechny možnosti opravy a začít s léčbou přístroje, pokud budete chtít pokračovat.


Odborné servisní služby:

Ať už potřebujete opravu obrazovky telefonu, výměnu LCD, diagnostiku či čištění způsobené vodou nebo některé jiné naše profesionální služby, vždy si můžete být jisti, že s vaším přístrojem odborně pracují nejvíce znalí technici v tomto oboru. Naši technici se o vás postarají stejně, jako se starají o opravu vašich smartphonů, takže budeme vás informovat o všech aspektech opravy, jak se bude postupovat a jaký se provede léčebný zákrok. Bez ohledu na to, zda máte Apple, Samsung, Sony, LG Huawei, Xiaomi nebo jinou značku, není pro naše profesionální techniky, žádné zařízení příliš nové nebo příliš složité.


Záruka nízké ceny a garance opravy:

Naše nízká cenová záruka zaručuje, že získáte co nejnižší cenu na opravu. Každá oprava také zaručuje 90 denní garanci záruky, pokud se něco stane po opravě.


Mobilagency.cz

Víme, jaké to je, být oddělen od svého oblíbeného zařízení a nemyslíme si, že byste museli být rozděleni déle, než je nutné. Pokud vyberete Mobilagency pro servis Vašeho Smartphonu, můžete si být jisti, že získáváte nejlepší službu za nejnižší cenu s rychlou servisní prací. Rádi dokončíme opravu Vašeho mobilního telefonu co nejdříve a předáme ho zpět stejně funkční, jako když byl nový.

S pozdravem celý kolektiv firmy MOBILAGENCY

NzBjZWU5